O firme

Pozwólcie abyśmy Wam przedstawli firmę Triumf Professional Tools s.r.o.


Firma została założona w 1999 roku przez pana Andreja Horvatha pod nazwą BGS Slovakia s.r.o.. Początkowo firma zajmowała się rozprowadzaniem narzędzi niemieckiej firmy BGS Technic i zatrudniała dwóch pracowników. Stopniową rozbudową rynku, doświadczeniem i pozyskiwaniem klientów w codziennej pracy w terenie oraz ich zaufania rozszerzyliśmy sieć dostaw do kompleksowego zaspokojenia wymagań klientów począwszy od serwisów samochodowych, serwisów ogumienia, a skończywszy na sklepach zajmujących się narzędziami ręcznymi.

Dzięki stopniowemu rozszerzaniu bazy pracowników i klientów założyciel firmy zaczął wierzyć, że jego wzrost na rynku krajów UE zrealizuje poprzez budowę własnej marki wysokiej jakości narzędzi i tak w 2008 roku powstał Triumf professional tools. Firma ustabilizowała się i zatrudniała 40 pracowników. Obecnie firma dostarcza kompleksowe narzędzia ręczne oraz narzędzia specjalne wykorzystywane w serwisach samochodowych. Wraz z dostawą narzędzi klienci mogą liczyć na konsultacje oraz na rozwiązywanie ich indywidualnych potrzeb. Firma dysponuje również warsztatem do obróbki metali, w którym pracownicy zajmują się produkcją specjalnych przyrządów dla klientów oraz produkcją modułów z pianki molibdenowej do wózków i skrzynek warsztatowych według konkretnych wymagań klientów.

Niewątpliwą zaletą firmy jest zespół techników, którzy znają i prezentują proponowane narzędzia bezpośrednio na spotkaniach z klientami lub w siedzibie firmy w w Martinie Kollárova ul. 88 w jednym z dwóch własnych warsztatów. Obecnie firmę na Słowacji reprezentuje 10 przedstawicieli handlowych obsługujących serwisy samochodowe i 4 przedstawicieli, którzy zajmują się obsługą sklepów z narzędziami. Sklep ekspozycyjny mieści się w siedzibie firmy przy ul. Kollarovej 88.

W Czechach firmę reprezentuje 4 przedstawicieli handlowych zajmujących się obsługą sklepów i 2 obsługujących serwisy samochodowe. W Polsce jeden przedstawiciel obsługujący sklepy i jeden obsługujący serwisy. W 2009 roku austriacka firma Pichler oraz szwedzki Wallmek docenia organizacyjność, wiedzę techniczną i jakość usług firmy Triumf professional tools i przekazała firmie wyłączne przedstawicielstwo we wszystkich wspomnianych krajach. Dzięki temu wszyscy klienci firmy Triumf mają dostęp do jednego z najwyższej jakości narzędzi ręcznych w Europie z ponad 30-letnia tradycją. Pracownicy firmy preferują indywidualne spotkania bezpośrednio u Was, gdzie Was mogą przekonać, że to właśnie my jesteśmy tą firmą, z którą można z powodzeniem długotrwale współpracować?

Andrej Horváth właściciel firmy.